על האתר

הבלוג טינייטס הוקם באוגוסט 2017, במטרה לספק כתבות, סקירות וידע איכותי ובעל ערך עבורכם הגולשים. שלוש שנים האתר מספק מידי שבוע תכנים מעניינים, ופתוח להודעות מכם, הצעות, פוסטים ושיתופי פעולה. כל אלו בסופו של יום יעשו שירות טוב – עבורכם.

הבלוג טינייטס (Teenights) עוסק בתחומי עניין רחבים – גיימינג, קולנוע, טלוויזיה, דעות. התוכן נכתב ע״פ תנאי אתיקה, במטרה לשמור על כתיבה נכונה ומדויקת וללא משוא פנים. כפועל יוצא אנחנו מנסים לאתר בעלי זכויות, לשוחח טרם פרסום ולהביא את מידע נכון ומדויק. האמון שלכם באמינות שלנו חשובה מכל, על כן תוכן שעולה עובר שלבי כתיבה ושכתוב.

טינייטס מתחדש יום־ביומו בתכנים איכותיים, בשיפורים טכנולוגיים ושירותים שהוא מעניק כאתר עצמאי עבורכם הגולשים. כפועל יוצא נמצאים תכני קריאה שיסייעו בבחירות עתידיות שלכם. כמו כן גם סקרים, ביקורות, מאמרים בעלי חשיבות וערך תוכני. בנוסף ישולבו פונקציות עתידיות שידגישו את התוכן שלכם הגולשים. כלומר אם רציתם לפרסם משהו שכתבתם – זה הזמן.

אם אתם אוהבים כוכבים, ורוצים לדעת מה הם חושבים – אתם במקום הנכון. ראיונות חדשים וסופר־מעניינים עם הכוכבים והאנשים שאתם הכי אוהבים אצלנו בטינייטס. ראיונות עם הכוכבים מיכל ינאי ותומר שרון, יוצרים כמו גיורא חמיצר ורועי פלורנטין מחכים – בשבילכם. כמו כן ביקורים בסטים, צילומים מהפקות והאירועים הגדולים ומענה לשאלות שלכם – רק אצלנו ורק עבורכם.

אנחנו גם בפייסבוק ובאינסטגרם במיוחד בשבילכם. אם אתם רוצים לקבל עידכונים על החם והחדש בעולם הגיימינג, הטלוויזיה והקולנוע. אם אתם רוצים לקרוא דעה נוקבת או סתם להציע דעה משלכם, אתם מוזמנים לכתוב לנו.

בלוג הצעירים טינייטס וכותביו שמחים שבחרתם לגלוש ולקרוא אותנו, זה לא מובן מאליו – תודה לכם!

מה קוראים היום?